APIE MUS

Sveiki atvykę į PEUGEOT SPECAI - patikimą ir profesionalų nedylerinį Peugeot aptarnavimo servisą Vilniuje. Mes esame čia, kad galėtumėme užtikrinti, Jūsų Peugeot automobilio sklandų ir tinkamą veikimą.


Mūsų užduotis, suteikti aukščiausio lygio aptarnavimo paslaugas, kurios atitiktų, o gal net ir viršytų visus Jūsų lūkesčius Peugeot servise. Pas mus rasite viską: nuo automobilio remonto iki rekomendacijų ir patarimų, kaip išlaikyti tinkamą automobilio eksploataciją.


Mūsų PEUGEOT SPECAI servise dirba aukštos kvalifikacijos meistrai turintys ilgametę patirtį Peugeot automobilių specifikoje. Jie nuolat mokosi ir tobulina savo žinias, kad galėtų pasiekti optimaliausius darbų rezultatus. Siūlome ne tik transmisijos ar variklio remontą, bet ir padangų keitimą, alyvų keitimą, stabdžių remontą ir daugelį kitų paslaugų.


Mes taip pat atliekame profesionalią automobilio diagnostiką, kad galėtumėme greitai ir tiksliai identifikuoti bet kokias problemas, ir tinkamai jas pašalinti. 


Vertiname kiekvieną klientą individualiai ir stengiamės, kad visi apsilankę mūsų PEUGEOT SPECAI servise, gautų aukščiausio lygio paslaugas ir patirtų teigiamą, malonų aptarnavimą. Mes nuolat siekiame gerinti bei tobulinti savo paslaugas į Jūsų pageidavimus.


Jei Jums reikia patikrinto ir nuoseklaus aukščiausio lygio Peugeot automobilio aptarnavimo, PEUGEOT SPECAI yra teisingas pasirinkimas. Mes atliekame darbą su aukščiausiu dėmesiu Jūsų automobiliui.


Dėkojame, kad pasirinkote PEUGEOT SPECAI. Mes esame pasirengę padėti Jums!


 

Registracija
Internetu arba +37066196213

 


Kodėl klientai renkasi PEUGEOT SPECAI servisą?

  • Patikimumas. Mes - profesionali komanda, automobilių aptarnavime. Mūsų technikai sertifikuoti ir puikiai susipažinę su Peugeot automobilių sistemomis, todėl galime pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas.

  • Mumis pasitiki: Mes visada siekiame užtikrinti klientų pasitenkinimą, todėl stengiamės padaryti viską, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų aptarnavimu. Suteiksime detalią informaciją apie automobilio būklę ,sudarysime preliminarią reikiamą remonto darbų sąmatą.

  • Kainos. Mūsų paslaugų kainos yra labai konkurencingos. Mes stengiamės pasiūlyti geriausią kainą, nepakenkiant darbų kokybei. Dažnai klientai susiduria su neskaidriomis autoservisų praktikomis. Mes esame čia, kad padėtumėme Jums ne tik dabar, bet ir ateityje, todėl skaidri, teigiama praktika mums yra labai svarbi.

  • Kokybiškos, patvarios automobilių detalės. Mes naudojame tik kokybiškas automobilių dalis, kad užtikrintumėme geriausią remonto kokybę ir Jūsų automobilio tinkamą veikimą.

  • Greitas aptarnavimas. Mes stengiamės suteikti greitą ir efektyvų aptarnavimą, kad  automobilis kuo greičiau vėl džiugintų Jus kelyje.

Visi šie faktoriai daro mus patikimais ir unikaliais Peugeot automobilių aptarnavimo srityje. Pasirinkdami PEUGEOT SPECAI, galite būti tikri, kad Jūsų automobilis bus aptarnautas profesionalių specialistų, o Jūs liksite patenkinti savo automobilio veikimu.


 

Registracija
Internetu arba +37066196213